close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej
 • AKTUALNOŚCI

 • 25 września 2018

  Konsulat Generalny RP w Mediolanie zaprasza na dyżury porad prawnych dla Polaków mieszkających we Włoszech. Na indywidualnych spotkaniach z radcami prawnymi/adwokatami będzie można bezpłatnie skonsultować się w sprawach z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych (emerytury, renty, zasiłki…), odszkodowań, prawa rodzinnego i innych działów prawa cywilnego.

  Na indywidualnych spotkaniach z Panią radcą prawnym - mec. Małgorzatą Prokop, Panią mec. Aleksandrą Kubasiewicz (w zastępstwie za Panią mec. Ewę Klimczak-Altomani) będzie można bezpłatnie skonsultować się w sprawach z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych (emerytury, renty, zasiłki…), odszkodowań, prawa rodzinnego i innych działów prawa cywilnego.

   

  BOLONIA

   

  Dyżury będą odbywać się w Bolonii w Palazzo d' Accursio (Piazza Maggiore 6 - sala "Savonuzzi") w następujących terminach:

   

  27 września, 25 października, 22 listopada, 20 grudnia 2018 roku, godz. 16.00-18.00

   

  Tel. 3338192779

   

  E-mail: margheritaprokop@libero.it 

   

  Przed przyjściem na dyżur należy zapisać się telefonicznie lub mailowo podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy:

   

   

  MEDIOLAN

   

  Dyżury będą odbywać się w Mediolanie w Centrum Copernico Milano Centrale (Via Copernico 38) w następujących terminach:

   

   27 września, 18 października, 15 listopada 2018 roku, godz. 16.00-18.00

   

  E-mail: klimczak.altomani@gmail.com

   

  Przed przyjściem na dyżur należy zapisać się mailowo podając imię i nazwisko, telefon kontaktowy oraz krótki opis swojej sprawy.

   

  Na dyżur prosimy o przyniesienie wszystkich dostępnych dokumentów dotyczących danej sprawy.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: